ORLANDO BLOOM BG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLANDO BLOOM BG FORUM


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Orlando's Sweetheart

Go down 
+2
tedi4ka
Orlando's Sweetheart
6 posters
АвторСъобщение
Orlando's Sweetheart
Потребител
Потребител
Orlando's Sweetheart


Брой мнения : 45
Age : 31
Registration date : 21.07.2007

Orlando's Sweetheart Empty
ПисанеЗаглавие: Orlando's Sweetheart   Orlando's Sweetheart Icon_minitimeНед Юли 22, 2007 10:24 am

Благодаря и добре заварила .Такам Казвам се Христина,на 14 г и съм от София.Фенка съм на Орли от вече около 7-8 години.Цялата ми стая е облепена с негови плакати-около 10,компа ми е задръстен със снимки.Ще се радвам да се запозная с още негови фенове.Имам и много инфо,ако имате нужда.
Върнете се в началото Go down
tedi4ka
Потребител
Потребител



Брой мнения : 12
Registration date : 23.07.2007

Orlando's Sweetheart Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Orlando's Sweetheart   Orlando's Sweetheart Icon_minitimeПон Юли 23, 2007 11:53 am

Здрасти Хриси,приятно ми е да се запозная с човек,който следи и обича Орландо толкова отдавна...аз съм Теди и явно не съм чак толкова запалена по него,колкото например по Джони Деп,но за сметка на това го харесвам много,много...
Върнете се в началото Go down
Orlando's Sweetheart
Потребител
Потребител
Orlando's Sweetheart


Брой мнения : 45
Age : 31
Registration date : 21.07.2007

Orlando's Sweetheart Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Orlando's Sweetheart   Orlando's Sweetheart Icon_minitimeПон Юли 23, 2007 12:16 pm

Йей,и аз се радвам да се запознаем,Теди.Е не отричам ,че Джони също е върха.Него също го харесвам много. Wink
Върнете се в началото Go down
PePiNkA_S[7]yLeZ
Admin
Admin
PePiNkA_S[7]yLeZ


Брой мнения : 91
Age : 31
Favourite Orlando film : Карибски Пирати
Registration date : 23.01.2007

Orlando's Sweetheart Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Orlando's Sweetheart   Orlando's Sweetheart Icon_minitimeВто Авг 07, 2007 2:06 am

Здравейте и на двете. Добре дошли в нашият сайт надявам се че ще прекарате добри моменти тук.
Върнете се в началото Go down
https://orlando-bloom.yoo7.com
IoNiNceTu
Потребител
Потребител



Брой мнения : 7
Registration date : 18.10.2007

Orlando's Sweetheart Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Orlando's Sweetheart   Orlando's Sweetheart Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 9:04 am

Здравей Хриси и в моета стая има много негови плакати Cool коя е любимата ти негова роля?
Върнете се в началото Go down
Orlando's Sweetheart
Потребител
Потребител
Orlando's Sweetheart


Брой мнения : 45
Age : 31
Registration date : 21.07.2007

Orlando's Sweetheart Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Orlando's Sweetheart   Orlando's Sweetheart Icon_minitimeВто Юли 15, 2008 3:42 am

Любимата ми негова роля може би е тази на Уил,но попринцип харесвам всички останали стршно много Very Happy
Върнете се в началото Go down
sixth_sence94
Admin
Admin
sixth_sence94


Брой мнения : 56
Age : 30
Favourite Orlando film : Pirates of the Caribbean
Skype : rali929
Registration date : 13.09.2007

Orlando's Sweetheart Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Orlando's Sweetheart   Orlando's Sweetheart Icon_minitimeПет Авг 15, 2008 11:32 am

еееех... сега се сещам как имах около 200-300 картинки с орли, обаче един вирус ми ги отнеее Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
girl4etyy
Потребител
Потребител
girl4etyy


Брой мнения : 3
Favourite Orlando film : Pirates of the caribbean and The Lord of the rings
Skype : london_3
Registration date : 01.07.2009

Orlando's Sweetheart Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Orlando's Sweetheart   Orlando's Sweetheart Icon_minitimeСря Юли 01, 2009 1:41 am

Здравейте!И аз съм голяма фенка на Орландо Surprised Обожавам го от 7-годишна.За първи път бях на кино,когато даваха Властелинът на пръстените и оттогава не съм спряла да гледам филма особено заради това че Орли участва.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Orlando's Sweetheart Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Orlando's Sweetheart   Orlando's Sweetheart Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Orlando's Sweetheart
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ORLANDO BLOOM BG FORUM :: Orlando Bloom Bulgaria :: Welcome Orlando Fans-
Идете на: